Ta strona korzysta z plików cookie. Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika. Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej »
zamknij

RCB i Polski Sukces 2013

Jesteś tutaj: Diament ›› Sponsoring ›› CSR ›› RCB i Polski Sukces 2013

Regionalne Centrum Biznesu jest członkiem założycielem Ogólnopolskiego Forum Promocji Biznesu. Najważniejszymi projektami realizowanymi przez Forum sa konkursy gospodarcze -w tym Polski Sukces, który przyblizamy poniżej.
Konkurs POLSKI SUKCES odbywa się pod honorowym patronatem Ministerstwa Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej RP. Jest on adresowany o przedsiębiorstw, które siłą własnej inicjatywy, ciężkiej pracy, samozaparcia i zapału do inwestowania osiągnęły sukces rynkowy. Celem konkursu jest promocja osiągających sukces gospodarczy firm zarejestrowanych i działających na terenie Polski, ma za zadanie pokazać najlepsze przedsiębiorstwa i przebieg ich kariery gospodarczej będącej wynikiem własnych działań.
Konkurs organizowany jest w edycjach rocznych i mogą w nim uczestniczyć przedsiębiorstwa spełniające następujące określone warunki.

Już niedługo relacja z Gali Finałowej 2012.

Przypominamy laureatów z roku 2011 poniżej.

GALA FINAŁOWA KONKURSU POLSKI SUKCES 2011

18 grudnia 2011 roku w Sali Koncertowej Akademii Muzycznej im. K. Szymanowskiego, odbyło się uroczyste wręczenie nagród głównych konkursu POLSKI SUKCES 2011.

Gala połączona była z Koncertem Bożonarodzeniowym oraz charytatywną aukcją dzieł sztuki Fundacji Uśmiech Dzieciom.

Galę oraz koncert i aukcję prowadziła Laura Łącz. Statuetki nagrodzonym przedsiębiorcom wręczali: Małgorzata Handzlik - Poseł do Parlamentu Europejskiego, Tadeusz Donocik - Prezes Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach, Miłosz Omastka - Prezes Ogólnopolskiego Forum promocji Biznesu i Regionalnego Centrum Biznesu w Katowicach, Piotr Jarocki - Przewodniczący Ogólnopolskiej Komisji Konkursowej.


Statuetkę specjalną Polskiego Sukcesu otrzymał Tadeusz Donocik -  Prezes Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach, za ogromny wkład w rozwój gospodarczy kraju i regionu a szczególnie w budowanie samorządu gospodarczego.

LAUREACI STATUETEK POLSKIEGO SUKCESU 2011

PUJAN Sp. z o.o. z Elbląga za  produkcję ekskluzywnych, łazienkowych kabin prysznicowych
Miejskie Wodociągi i Kanalizacja  Sp. z o.o. w Koszalinie za stworzenie unikalnego Muzeum Wody
PATENTUS S.A. z Pszczyny za niezwykle dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa.
Firma Handlowo - Produkcyjno - Usługowa ELGROM Sp. J.   Falenty Nowe  za stworzenie na terenie całego kraju efektywnej sieci dystrybucji artykułów dla dzieci
Family Life Sp. z o. o. z Wrocławia za wdrożenie do produkcji  urządzenia Medical System PRINCE LION dedykowanego dla alergików i astmatyków.
Nowatech  Sp. z o.o. z Wadowic za dynamiczny wzrost produkcji i sprzedaży zgrzewarek przemysłowych zarówno w kraju jak i na rynkach zagranicznych.
Serwis Przyczep "WIOLA" Sławomir Grabowski z Gliwic  za produkcję wysokiej jakości przyczep cieszących się powodzeniem na rynku polskim oraz rynkach Skandynawskich.

LAUREACI STATUETEK LIDER POLSKIEGO SUKCESU 2011

TROTON Sp. z o.o.  w Ząbrowie za niestandardowe działania proekologiczne
AGROBUD Sp. z o.o. w Koszalinie za szlachetną kostkę brukową, starobruk naturalny NATURAL
Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe "KOMART" sp. z o.o. w Knurowie za usługę sortowania i odzysku odpadów
EVATRONIX S.A. z Bielska - Białej za optyczny skaner 3D na światło białe wykorzystujący innowacyjną metodę przetwarzania obrazu
 BoriM Sp. z o.o. z Pszczyny za wysoką jakość usług z zakresu dystrybucji i sprzedaży paliw płynnych oraz obsługę transportu samochodowego
BALTIMPEX TELECOM GROUP z Katowic za zbudowanie ogólnopolsk
iej sieci sprzedaży T-Mobile i N-Telewizji

Dokumenty do pobrania

Diament  Doradcy Finansowi - Pośrednictwo kredytowe w LublinieDiament  Doradcy Finansowi - Pośrednictwo kredytowe w Lublinie

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu prowadzonym przez Briana Tracy w Polsce:

PRZEZ SPRZEDAŻ NA SZCZYT
8 marca 2016 r. MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel****
Konferencja prowadzona przez Briana Tracy i Sebastiana Kotowa.

czytaj więcej »»

Zapraszam na wspaniałe, nowe wydarzenie, które odbędzie się już 17.11.2015 w Warszawie. Gościem i prelegentem będzie czterokrotny olimpijczyk: Ruben Gonzalez. Ruben przedstawi swój program: Bądź nie do zatrzymania!

Sekrety sukcesu czterokrotnego olimpijczyka.

Podczas tego zabawnego, motywującego, pełnego energii wystąpienia, publiczność dowie się jak nabrać pewności siebie i pozbyć się blokującego strachu, jak odnaleźć w sobie pasję i siłę, by iść naprzód, jak uwolnić wszystkie swoje możliwości, jak zmieniać porażki w zwycięstwa oraz jak zrealizować osobiste i zawodowe ambicje.

czytaj więcej »»

Kongres GIANTS OF LIFE - Światowa premiera w Polsce!

To najbardziej energetyczna impreza tej jesieni!

Musicie tam być!!!

Na jednej scenie wystąpi 12 Gigantów Życia, ludzi, którzy swoją historią i doświadczeniem udowadniają, że w tym świecie wiele jest możliwe, także dla Ciebie, Liderów, którzy przeżyli w praktyce to o czym mówią.

A wśród nich m.in.:

Dan Millman, Garri Kasparow, Mamed Khalidov, Roman Kluska, kpt. Krzysztof Baranowski

 

czytaj więcej »»

Zakończyło się niezwykłe wydarzenie przeznaczone dla osób, które zajmują się sprzedażą lub zarządzają sprzedażą.

Wydarzenie jakiego jeszcze nie było. Na jednej scenie pojawili się najwięksi eksperci sprzedaży na świecie.

 6 października w Hotelu GROMADA 2000 osób  miało możliwość poznania sekretu skutecznej sprzedaży.

czytaj więcej »»

Zakończyło się  3-dniowe szkolenie MMI, które odbyło się w hali MT Polska w Warszawie w terminie 19 - 21.06. 2015 roku.

czytaj więcej »»

 30 kwietnia 2015 r.  na Inea Stadion Poznań odbyło się spotkanie z Nickiem Vujicicem.

Nick Vujicic to istny „Gigant Życia”, człowiek udowadniający, że nie ma barier nie do przekroczenia. Wystąpił w słynnym filmie pt. „Cyrk Motyli”, jest autorem światowego bestsellera „Bez rąk, bez nóg, bez ograniczeń”, aktywnie prowadzi ponad 36 kanałów na YouTube, ma ponad 4.000.000 fanów na FB.

czytaj więcej »»

Odkryj w sobie duszę przywódcy doskonałego i stań się jednym z najlepszych!!! Dowiedz się jak to zrobić na konferencji z samym B. Tracy’m –

SKUTECZNE PRZYWÓDZTWO w XXI WIEKU – B. TRACY 22.04.2015

odbyło się  22 kwietnia 2015 roku w Warszawie.

 

czytaj więcej »»

Anthony Robbins po raz pierwszy w Polsce!!!

Konferencja, w której głównym mówcą był  sam Anthony Robbins, którego drugie imię to motywacja odwiedził Polskę w dniach 20 – 22 Marca 2015 roku w Poznaniu!!!!

 

czytaj więcej »»

 27 września 2014 roku Stadion narodowy w Warszawie gościł światowej sławy trenera Kevina Hogana.
 

czytaj więcej »»

 2 października 2014 roku w Warszawie odbyło się rewelacyjne szkolenie pt. SUKCES = sztuka i nauka budowania relacji w pracy, biznesie i w domu.

Głównym prowadzącym był dr Robert A. Rohm, światowej sławy specjalista z zakresu komunikacji i autor przemówień, który zabawia i oświeca publiczność swoim spojrzeniem na stosunki międzyludzkie i rozwój osobisty.

czytaj więcej »»

7 października 2014 roku w Warszawie zakończyła się konferencja, w której głównym mówcą był BrianTracy - najbardziej wpływowy lider biznesu, doradca największych firm na świecie.

czytaj więcej »»

Nowe DVD kabaretu ANI MRU MRU

Nowe podwójne DVD kabaretu ANI MRU MRU pod patronatem m.in. Diament-Doradcy Finansowi sp. z o.o. dostepne od połowy kwietnia 2014 roku.
Pierwsze DVD czyli NUDA, RYTUNA, ODCINANIE KUPOWNÓW
Drugie - JAK SIĘ NIE DA , A BARDZO SIĘ CHCE... TO MOŻNA!

czytaj więcej »»

Licencja KNF dla Diamentu z dnia 21.12.2012 roku

Szanowni Państwo,
Diament-Doradcy Finansowi sp. z o.o. decyzją KNF-u z dnia 21 grudnia 2012 roku nabywa prawa do pośredniczenia w zbywaniu i odkupywaniu jednostek uczestnictwa funduszy inwestycyjnych

czytaj więcej »»

Zmiany w IKZE

Szanowni Państwo,
W związku z ogłoszeniem Ustawy z dnia 6 grudnia 2013 r. o zmianie niektórych ustaw w związku z określeniem zasad wypłaty emerytur ze środków zgromadzonych w otwartych funduszach emerytalnych (Dz. U. z 2013 r. poz. 1717) uprzejmie informujemy o zmianach w zasadach funkcjonowania Indywidualnego Konta Zabezpieczenia Emerytalnego (IKZE), które wprowadza ww. Ustawa.

Zmiany w zakresie IKZE wskazane w Ustawie wchodzą w życie z dniem 15 stycznia 2014 r.

czytaj więcej »»

Ubezpieczenia majątkowe i komunikacyjne w ofercie "Diament" - Doradcy Finansowi sp. z o.o sa dostepne już od stycznia 2013 roku. W styczniu 2013 roku dołączylismy do grona partnerów STU ERGO Hestia S.A.
Osoby zainteresowane mogą się kontaktować z biurem w Lublinie pod numerami telefonu 81 442 01 21 oraz 81 442 01 22 lub drogą elektroniczną pod adresem e-mail: biuro@diament-df.pl

czytaj więcej »»

Nasi partnerzy:

Copyrights © Diament Doradcy Finansowi - Pośrednictwo kredytowe w Lublinie 2011. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie: Freeline