Ta strona korzysta z plików cookie. Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika. Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej »
zamknij

Publikacje godne polecenia

Jesteś tutaj: Diament ›› Publikacje godne polecenia

"DIAMENT" - Doradcy Finansowi patronem wydania "Droga do finansowej wolności" Schafera.


FRANEK - ŁOWCA BRAMEK 3/07/2014

Dedykowany album Biografii Tomasza Frankowskiego.
więcej

Jack Collis 26/07/2013

Jack Collis, były dyrektor marketingu w AMP obecnie jest pełnoetatowym wykładowcą - motywatorem i autorem kilku bestsellerowych książek, takich jak Yes you can, The Great Sales Book i When Your Customer Wins You Can’t Lose. Jest uznanym liderem w dziedzinie rozwoju osobistego i intelektualnego oraz kreatywnego marketingu.
więcej

Mark Sanborn 29/07/2013

Mark Sanborn jest mówcą motywacyjnym cieszącym się uznaniem na arenie międzynarodowej i prezesem Sanborn Associates, Inc. – studia pomysłów zajmującego się szkoleniem przywódców. Był prezesem dwóch krajowych organizacji. Regularnie wygłasza przemówienia w Stanach Zjednoczonych i za granicą. Mieszka w Denver w stanie Kolorado.
więcej

JACK CANFIELD 28/10/2013

JACK CANFIELD, amerykański trener sukcesu, współtwórca serii książek Balsam dla duszy. Jest uznanym na świecie mówcą
i częstym gościem popularnych programów radiowych i telewizyjnych. Mieszka w Santa Barbara w Kalifornii.

więcej

Dariusz Sikorski, UWIERZ W SIEBIE BO JESTEŚ DIAMENTEM 10/09/2012

Dariusz Sikorski

Mówca motywacyjny, trener, coach, manager, doradca biznesu, sportu, środowisk młodzieżowych.

Człowiek z pasją i misją w działaniui myśleniu. Współpracował i współpracuje z największymi firmami finansowymi, m.in:Comercial Union, AXA, Generali Group, Alianz Polska, Nordea , Aegon, Getin-Finance, Compensa, i inni.

Postawą i charyzmą zdobywa zainteresowanie każdej widowni, stanowczym głosem i świdrującym spojrzeniem buduje atmosferę wyjątkowości. Jego wystąpienia są niekonwencjonalne, porywające i pełne dynamizmu. Daje ludziom wiarę w sukces, przekazuje entuzjazm i energię działania. Na przykładzie własnych doświadczeń pokazuje jak osiągnąć swoje cele i realizować marzenia.
więcej

Benjamin Graham 9/07/2014

Inwestor i  filozof praktycznego inwestowania.

Benjamin Graham urodził się 9 maja 1894 roku w żydowskiej rodzinie jako Benjamin Grossbaum (w czasie I wojny światowej jego rodzice zmienili nazwisko na Graham, co było spowodowane chęcią uniknięcia podejrzeń o szpiegostwo na rzecz Niemiec) w Londynie. Ojciec handlował porcelanowymi figurkami i naczyniami. Gdy Benjamin miał rok, jego rodzina przeniosła się do Nowego Jorku. Po śmierci ojca w 1903 roku biznes rodzinny się rozpadł, a matka zrobiła w domu pensjonat i zaczęła inwestować na giełdzie. Jednak w 1907 roku splajtowała.
Benjamin Graham zdobył stypendium na Columbia University i w 1914 roku ukończył je z drugim wynikiem na roku. Gdy miał 20 lat, trzy wydziały – filozofii, języka angielskiego i matematyki – zaproponowały mu stanowiska. Jednak Graham wybrał Wall Street. Zaczął od pracy urzędniczej w firmie handlującej obligacjami a następnie kierował firmą inwestycyjną należącą częściowo do niego. W 1919 roku osiągnął 250% zysku już pierwszego dnia obrotu akcjami Savold Tire. Mimo krachu w latach 1929-1932 (okres po tzw. czarnym czwartku) sięgającego 70% Grahamowi udało się przetrwać.
Graham uważał, że wszystkich inwestorów giełdowych można podzielić na dwie grupy: aktywni – ci którzy poświęcają czas i umiejętności na jak najlepsze decyzje inwestycyjne oraz druga grupa pasywni, bierni – to ci którzy powierzają inwestowanie specjalistom. Graham ponadto rozróżniał spekulacje - nastawione na zysk wynikający wyłącznie z wzrostu ceny papierów wartościowych oraz inwestycje - mające na celu zakup papierów wartościowych za cenę odpowiadającą wartości, mających określone perspektywy wzrostu tej wartości.

więcej

Leszek Czarnecki 12/01/2012

Wrocławski przedsiębiorca, wizjoner biznesu, twórca takich firm jak GETIN HOLDING S.A., LC CORP S.A., TU Europa S.A.
czy Europejski Fundusz Leasingowy S.A.
Leszek Czarnecki urodził się 9 maja 1962 roku. Polski biznesmen, miliarder, który na liście Najbogatszych Ludzi Świata publikowanej przez magazyn Forbes w 2008 roku znalazł się na 446 miejscu z majątkiem szacowanym na 2,6 miliarda dolarów.

więcej

Jason Zweig 12/01/2012

Jason Zweig jest jednym ze światowych ekspertów w dziedzinie inwestowania. Jak widać, był jednak w stanie napisać również
doskonałą książkę na temat raczkującej jeszcze dziedziny, jaką jest neuroekonomia.
Tę książkę warto kupić i przeczytać, by inwestować bardziej rozważnie, a w konsekwencji lepiej.
— Bill Miller, prezes i dyrektor ds. inwestycyjnych, Legg Mason Capital Management
więcej

Jon Gordon 3/10/2011

Jon Gordon jest szanowanym autorytetem w dziedzinie motywowania. Pomaga menedżerom, specjalistom i zespołom w firmach,
w szkołach, a nawet w organizacjach kościelnych wykrzesywać z życia więcej pozytywnej energii. Jest współtwórcą „Programu
pozytywnej energii” (PEP: Positive Energy Program), inicjatywy na rzecz edukacji i poprawy zdrowia dzieci. Jon Gordon zaraża
pozytywną energią miliony ludzi na całym świecie, występując w telewizji i udzielając licznych wywiadów dla prasy. Wystąpił między
innymi w znanych programach: American Morning na kanale CNN i w Today na NBC. Wywiady z nim ukazywały się na łamach czasopism
„Men’s Health”, „Forbes” oraz „Positive Thinking”. Jest autorem książek: The 10-Minute Energy Solution oraz Energy Addict:
101 Physical, Mental, and Spiritual Ways to Energize Your Life. Jon Gordon ukończył Uniwersytet Cornella oraz Uniwersytet Emory.

 

więcej

Spencer Johnson 12/01/2012

Doktor Spencer Johnson jest znanym na świecie mówcą i autorem, którego idee pomogły wielu ludziom w odkryciu prostych prawd życiowych. Ma opinię człowieka, który potrafi wskazać jasne i skuteczne rozwiązania skomplikowanych problemów.
Jest autorem lub współautorem wielu książek, w tym takich bestsellerów jak: "Kto Zabrał Mój Ser?", czy "Jednominutowy Menedżer".
Tę ostatnią napisał wspólnie ze słynnym konsultantem ds. zarządzania, doktorem Kennethem Blanchardem. Metoda przedstawiona w tej książce stała się bardzo popularnym na świecie sposobem zarządzania.
Uzyskał doktorat z psychologii na Uniwersytecie Południowej Kalifornii i magisterium w Royal College of Surgeons. Swoje umiejętności doskonalił podczas praktyki w Harvard Medical School i The Mayo Clinic.
Johnson był dyrektorem do spraw medycznych w firmie Medtronic, pracował w Institute for Inter-Dysciplinary Studies, był konsultantem w Centrum Studiów nad Człowiekiem i na Wydziale Medycyny Uniwersytetu Kalifornijskiego.
Książki Spencera Johnsona zostały przetłumaczone na dwadzieścia sześć języków i są dostępne na całym świecie.


więcej

Dokumenty do pobrania

Diament  Doradcy Finansowi - Pośrednictwo kredytowe w Lublinie

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu prowadzonym przez Briana Tracy w Polsce:

PRZEZ SPRZEDAŻ NA SZCZYT
8 marca 2016 r. MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel****
Konferencja prowadzona przez Briana Tracy i Sebastiana Kotowa.

czytaj więcej »»

Zapraszam na wspaniałe, nowe wydarzenie, które odbędzie się już 17.11.2015 w Warszawie. Gościem i prelegentem będzie czterokrotny olimpijczyk: Ruben Gonzalez. Ruben przedstawi swój program: Bądź nie do zatrzymania!

Sekrety sukcesu czterokrotnego olimpijczyka.

Podczas tego zabawnego, motywującego, pełnego energii wystąpienia, publiczność dowie się jak nabrać pewności siebie i pozbyć się blokującego strachu, jak odnaleźć w sobie pasję i siłę, by iść naprzód, jak uwolnić wszystkie swoje możliwości, jak zmieniać porażki w zwycięstwa oraz jak zrealizować osobiste i zawodowe ambicje.

czytaj więcej »»

Kongres GIANTS OF LIFE - Światowa premiera w Polsce!

To najbardziej energetyczna impreza tej jesieni!

Musicie tam być!!!

Na jednej scenie wystąpi 12 Gigantów Życia, ludzi, którzy swoją historią i doświadczeniem udowadniają, że w tym świecie wiele jest możliwe, także dla Ciebie, Liderów, którzy przeżyli w praktyce to o czym mówią.

A wśród nich m.in.:

Dan Millman, Garri Kasparow, Mamed Khalidov, Roman Kluska, kpt. Krzysztof Baranowski

 

czytaj więcej »»

Zakończyło się niezwykłe wydarzenie przeznaczone dla osób, które zajmują się sprzedażą lub zarządzają sprzedażą.

Wydarzenie jakiego jeszcze nie było. Na jednej scenie pojawili się najwięksi eksperci sprzedaży na świecie.

 6 października w Hotelu GROMADA 2000 osób  miało możliwość poznania sekretu skutecznej sprzedaży.

czytaj więcej »»

Zakończyło się  3-dniowe szkolenie MMI, które odbyło się w hali MT Polska w Warszawie w terminie 19 - 21.06. 2015 roku.

czytaj więcej »»

 30 kwietnia 2015 r.  na Inea Stadion Poznań odbyło się spotkanie z Nickiem Vujicicem.

Nick Vujicic to istny „Gigant Życia”, człowiek udowadniający, że nie ma barier nie do przekroczenia. Wystąpił w słynnym filmie pt. „Cyrk Motyli”, jest autorem światowego bestsellera „Bez rąk, bez nóg, bez ograniczeń”, aktywnie prowadzi ponad 36 kanałów na YouTube, ma ponad 4.000.000 fanów na FB.

czytaj więcej »»

Odkryj w sobie duszę przywódcy doskonałego i stań się jednym z najlepszych!!! Dowiedz się jak to zrobić na konferencji z samym B. Tracy’m –

SKUTECZNE PRZYWÓDZTWO w XXI WIEKU – B. TRACY 22.04.2015

odbyło się  22 kwietnia 2015 roku w Warszawie.

 

czytaj więcej »»

Anthony Robbins po raz pierwszy w Polsce!!!

Konferencja, w której głównym mówcą był  sam Anthony Robbins, którego drugie imię to motywacja odwiedził Polskę w dniach 20 – 22 Marca 2015 roku w Poznaniu!!!!

 

czytaj więcej »»

 27 września 2014 roku Stadion narodowy w Warszawie gościł światowej sławy trenera Kevina Hogana.
 

czytaj więcej »»

 2 października 2014 roku w Warszawie odbyło się rewelacyjne szkolenie pt. SUKCES = sztuka i nauka budowania relacji w pracy, biznesie i w domu.

Głównym prowadzącym był dr Robert A. Rohm, światowej sławy specjalista z zakresu komunikacji i autor przemówień, który zabawia i oświeca publiczność swoim spojrzeniem na stosunki międzyludzkie i rozwój osobisty.

czytaj więcej »»

7 października 2014 roku w Warszawie zakończyła się konferencja, w której głównym mówcą był BrianTracy - najbardziej wpływowy lider biznesu, doradca największych firm na świecie.

czytaj więcej »»

Nowe DVD kabaretu ANI MRU MRU

Nowe podwójne DVD kabaretu ANI MRU MRU pod patronatem m.in. Diament-Doradcy Finansowi sp. z o.o. dostepne od połowy kwietnia 2014 roku.
Pierwsze DVD czyli NUDA, RYTUNA, ODCINANIE KUPOWNÓW
Drugie - JAK SIĘ NIE DA , A BARDZO SIĘ CHCE... TO MOŻNA!

czytaj więcej »»

Licencja KNF dla Diamentu z dnia 21.12.2012 roku

Szanowni Państwo,
Diament-Doradcy Finansowi sp. z o.o. decyzją KNF-u z dnia 21 grudnia 2012 roku nabywa prawa do pośredniczenia w zbywaniu i odkupywaniu jednostek uczestnictwa funduszy inwestycyjnych

czytaj więcej »»

Zmiany w IKZE

Szanowni Państwo,
W związku z ogłoszeniem Ustawy z dnia 6 grudnia 2013 r. o zmianie niektórych ustaw w związku z określeniem zasad wypłaty emerytur ze środków zgromadzonych w otwartych funduszach emerytalnych (Dz. U. z 2013 r. poz. 1717) uprzejmie informujemy o zmianach w zasadach funkcjonowania Indywidualnego Konta Zabezpieczenia Emerytalnego (IKZE), które wprowadza ww. Ustawa.

Zmiany w zakresie IKZE wskazane w Ustawie wchodzą w życie z dniem 15 stycznia 2014 r.

czytaj więcej »»

Ubezpieczenia majątkowe i komunikacyjne w ofercie "Diament" - Doradcy Finansowi sp. z o.o sa dostepne już od stycznia 2013 roku. W styczniu 2013 roku dołączylismy do grona partnerów STU ERGO Hestia S.A.
Osoby zainteresowane mogą się kontaktować z biurem w Lublinie pod numerami telefonu 81 442 01 21 oraz 81 442 01 22 lub drogą elektroniczną pod adresem e-mail: biuro@diament-df.pl

czytaj więcej »»

Nasi partnerzy:

Copyrights © Diament Doradcy Finansowi - Pośrednictwo kredytowe w Lublinie 2011. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie: Freeline