Ta strona korzysta z plików cookie. Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika. Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej »
zamknij

Oferta

Jesteś tutaj: Diament ›› Oferta

Inwestycje 5/05/2013

Ubezpieczenia inwestycyjne to oferta dla poszukujących możliwości inwestowania posiadanych środków i systematycznego zwiększania ich wartości dzięki nowoczesnym instrumentom finansowym, takim jak ubezpieczeniowe fundusze kapitałowe. Długoterminowe inwestowanie środków pozwala na zgromadzenie kapitału, który może być podstawą do rozpoczęcia nowych przedsięwzięć lub realizacji swoich planów czy marzeń. A możliwe jest to za pomocą produktów ubezpieczeniowych oferowanych przez nas...
więcej

UBEZPIECZENIA NA ŻYCIE 5/10/2012

Jeśli zastanawiasz się, czy potrzebujesz takiej formy zabezpieczenia, odpowiedz sobie na pytania:
  • Kto jest zależny od Twoich dochodów?
  • Czy rodzina odczuje brak Twoich zarobków?
  • Jakiej kwoty potrzebujesz, aby zapewnić dzieciom odpowiednie wykształcenie?
  • Czy masz kredyt? A może dopiero o nim myślisz?

Pomyśl o ubezpieczeniu jak najwcześniej

Wielu z nas uważa, że nie musi się jeszcze ubezpieczać. Tymczasem, im wcześniej pomyślisz o zabezpieczeniu życia, tym lepiej. Dodatkowym plusem jest to, że młode osoby płacą niższą składkę niż osoby starsze. A zatem pomyśl o ubezpieczeniu na życie już dziś!

więcej

UBEZPIECZENIA MAJĄTKOWE 28/11/2013

Ubezpieczenie to instrument pozwalający zrekompensować ewentualną stratę w posiadanym majątku w zamian za niewielką - w porównaniu do możliwych szkód - składkę.
Odszkodowanie zapewni Ci zwrot kosztów, które poniesione zostały przy usuwaniu skutków uszkodzenia, zniszczenia lub utraty przedmiotu ubezpieczenia.
Krótko rzecz biorąc, wybranie odpowiedniej opcji ubezpieczenia to pewność, że Twój stan posiadania zostanie przywrócony do stanu przed nieszczęśliwym wydarzeniem.
więcej

Fundusze Inwestycyjne 17/02/2014

Fundusz inwestycyjny  to forma wspólnego inwestowania polegająca na zbiorowym lokowaniu środków pieniężnych wpłaconych przez uczestników funduszu.
więcej

Kredyty 5/10/2012

Co składa się na koszt kredytu? Czy do kredytu wymagane jest ubezpieczenie? Ile osób może przystąpić do kredytu? Co to jest spread walutowy? ...etc.
Każdy specjalizuje się w swojej dziedzinie.
Doradztwo kredytowe to specjalność naszych konsultantów kredytowych.
Na tej stronie nie znajdziesz informacji na temat kredytów.

Istniejemy po to, byś miał więcej czasu na sprawy przyjemniejsze dla Ciebie od przeszukiwania ofert kredytowych.

Przychodząc do nas to tak, jakbyś przyszedł do banku, w którym czeka oferta przygotowana specjalnie dla Ciebie. Rozwiązanie wybrane spośród 22 różnych banków.

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu prowadzonym przez Briana Tracy w Polsce:

PRZEZ SPRZEDAŻ NA SZCZYT
8 marca 2016 r. MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel****
Konferencja prowadzona przez Briana Tracy i Sebastiana Kotowa.

czytaj więcej »»

Zapraszam na wspaniałe, nowe wydarzenie, które odbędzie się już 17.11.2015 w Warszawie. Gościem i prelegentem będzie czterokrotny olimpijczyk: Ruben Gonzalez. Ruben przedstawi swój program: Bądź nie do zatrzymania!

Sekrety sukcesu czterokrotnego olimpijczyka.

Podczas tego zabawnego, motywującego, pełnego energii wystąpienia, publiczność dowie się jak nabrać pewności siebie i pozbyć się blokującego strachu, jak odnaleźć w sobie pasję i siłę, by iść naprzód, jak uwolnić wszystkie swoje możliwości, jak zmieniać porażki w zwycięstwa oraz jak zrealizować osobiste i zawodowe ambicje.

czytaj więcej »»

Kongres GIANTS OF LIFE - Światowa premiera w Polsce!

To najbardziej energetyczna impreza tej jesieni!

Musicie tam być!!!

Na jednej scenie wystąpi 12 Gigantów Życia, ludzi, którzy swoją historią i doświadczeniem udowadniają, że w tym świecie wiele jest możliwe, także dla Ciebie, Liderów, którzy przeżyli w praktyce to o czym mówią.

A wśród nich m.in.:

Dan Millman, Garri Kasparow, Mamed Khalidov, Roman Kluska, kpt. Krzysztof Baranowski

 

czytaj więcej »»

Zakończyło się niezwykłe wydarzenie przeznaczone dla osób, które zajmują się sprzedażą lub zarządzają sprzedażą.

Wydarzenie jakiego jeszcze nie było. Na jednej scenie pojawili się najwięksi eksperci sprzedaży na świecie.

 6 października w Hotelu GROMADA 2000 osób  miało możliwość poznania sekretu skutecznej sprzedaży.

czytaj więcej »»

Zakończyło się  3-dniowe szkolenie MMI, które odbyło się w hali MT Polska w Warszawie w terminie 19 - 21.06. 2015 roku.

czytaj więcej »»

 30 kwietnia 2015 r.  na Inea Stadion Poznań odbyło się spotkanie z Nickiem Vujicicem.

Nick Vujicic to istny „Gigant Życia”, człowiek udowadniający, że nie ma barier nie do przekroczenia. Wystąpił w słynnym filmie pt. „Cyrk Motyli”, jest autorem światowego bestsellera „Bez rąk, bez nóg, bez ograniczeń”, aktywnie prowadzi ponad 36 kanałów na YouTube, ma ponad 4.000.000 fanów na FB.

czytaj więcej »»

Odkryj w sobie duszę przywódcy doskonałego i stań się jednym z najlepszych!!! Dowiedz się jak to zrobić na konferencji z samym B. Tracy’m –

SKUTECZNE PRZYWÓDZTWO w XXI WIEKU – B. TRACY 22.04.2015

odbyło się  22 kwietnia 2015 roku w Warszawie.

 

czytaj więcej »»

Anthony Robbins po raz pierwszy w Polsce!!!

Konferencja, w której głównym mówcą był  sam Anthony Robbins, którego drugie imię to motywacja odwiedził Polskę w dniach 20 – 22 Marca 2015 roku w Poznaniu!!!!

 

czytaj więcej »»

 27 września 2014 roku Stadion narodowy w Warszawie gościł światowej sławy trenera Kevina Hogana.
 

czytaj więcej »»

 2 października 2014 roku w Warszawie odbyło się rewelacyjne szkolenie pt. SUKCES = sztuka i nauka budowania relacji w pracy, biznesie i w domu.

Głównym prowadzącym był dr Robert A. Rohm, światowej sławy specjalista z zakresu komunikacji i autor przemówień, który zabawia i oświeca publiczność swoim spojrzeniem na stosunki międzyludzkie i rozwój osobisty.

czytaj więcej »»

7 października 2014 roku w Warszawie zakończyła się konferencja, w której głównym mówcą był BrianTracy - najbardziej wpływowy lider biznesu, doradca największych firm na świecie.

czytaj więcej »»

Nowe DVD kabaretu ANI MRU MRU

Nowe podwójne DVD kabaretu ANI MRU MRU pod patronatem m.in. Diament-Doradcy Finansowi sp. z o.o. dostepne od połowy kwietnia 2014 roku.
Pierwsze DVD czyli NUDA, RYTUNA, ODCINANIE KUPOWNÓW
Drugie - JAK SIĘ NIE DA , A BARDZO SIĘ CHCE... TO MOŻNA!

czytaj więcej »»

Licencja KNF dla Diamentu z dnia 21.12.2012 roku

Szanowni Państwo,
Diament-Doradcy Finansowi sp. z o.o. decyzją KNF-u z dnia 21 grudnia 2012 roku nabywa prawa do pośredniczenia w zbywaniu i odkupywaniu jednostek uczestnictwa funduszy inwestycyjnych

czytaj więcej »»

Zmiany w IKZE

Szanowni Państwo,
W związku z ogłoszeniem Ustawy z dnia 6 grudnia 2013 r. o zmianie niektórych ustaw w związku z określeniem zasad wypłaty emerytur ze środków zgromadzonych w otwartych funduszach emerytalnych (Dz. U. z 2013 r. poz. 1717) uprzejmie informujemy o zmianach w zasadach funkcjonowania Indywidualnego Konta Zabezpieczenia Emerytalnego (IKZE), które wprowadza ww. Ustawa.

Zmiany w zakresie IKZE wskazane w Ustawie wchodzą w życie z dniem 15 stycznia 2014 r.

czytaj więcej »»

Ubezpieczenia majątkowe i komunikacyjne w ofercie "Diament" - Doradcy Finansowi sp. z o.o sa dostepne już od stycznia 2013 roku. W styczniu 2013 roku dołączylismy do grona partnerów STU ERGO Hestia S.A.
Osoby zainteresowane mogą się kontaktować z biurem w Lublinie pod numerami telefonu 81 442 01 21 oraz 81 442 01 22 lub drogą elektroniczną pod adresem e-mail: biuro@diament-df.pl

czytaj więcej »»

Nasi partnerzy:

Copyrights © Diament Doradcy Finansowi - Pośrednictwo kredytowe w Lublinie 2011. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie: Freeline