Ta strona korzysta z plików cookie. Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika. Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej »
zamknij

CSR

Jesteś tutaj: Diament ›› Sponsoring ›› CSR

CSR w Diamencie


CSR w Diamencie 17/10/2012

CSR czyli Społeczna odpowiedzialność biznesu  (Corporate Social Responsibility) jest wpisana w strategię inwestycyjną firmy "DIAMENT"  od lat.
(...) To nie jest filantropia, to Współczesna Filozofia Prowadzenia Biznesu.(...)

więcej
Diament  Doradcy Finansowi - Pośrednictwo kredytowe w Lublinie

Gala 22/01/2014

"Diament" - Doradcy Finansowi sp. z o.o. dołaczyła do grona sponsorów Gali  " Lider Polskiego Biznesu"  organizowanej przez  Business Centre Club. Gala odbedzie się 25 stycznia 2014 roku w Teatrze Wielkim - operze narodowej w Warszawie.

Diament  Doradcy Finansowi - Pośrednictwo kredytowe w Lublinie

GALA MISTRZÓW SPORTU - 17.01.2014 LUBLIN 16/01/2014

"Diament" -   Doradcy Finansowi sp. z o.o. w gronie sponsorów Wojewódzkiej Gali Mistrzów Sportu, która odbędzie się 17 stycznia 2014 roku w Centrum Konferencyjno-Wystawienniczym Etiuda.

więcej

RCB i Polski Sukces 2013 16/01/2013

Regionalne Centrum Biznesu to firma powołana w 1998r. do obsługi Śląskiego Klubu Biznesu. Zatrudnia specjalistów zajmujacych się przede wszystkim promocją idei, w oparciu o które KLUB funkcjonuje czyli wzajemna pomoc i wsparcie członków Klubu, integracja środowiska śląskiego biznesu, a także działalność rynkowa zgodna z zasadami Fair Play.
Dzieckiem RCB jest konkurs POLSKI SUKCES organizowany już od 2000 roku.   W roku 2012 do grona laureatów konkursu polski Sukces dołączyła firma "DIAMENT" - Doradcy Finansowi sp. z o.o.

więcej
Diament  Doradcy Finansowi - Pośrednictwo kredytowe w Lublinie

AKCJA CHARYTATYWNA 2/12/2013

   "DIAMENT" - Doradcy Finansowi sp. z o.o. wspiera
O G Ó L N O P O L S K Ą  AKCJĘ  CHARYTATYWNĄ          
                                   ”POMÓŻ DZIECIOM  PRZETRWAĆ ZIMĘ”, Lublin, 01.12.2013r.
    Dziękujemy wszystkim Darczyńcom i Wolontariuszom.

 

więcej
Diament  Doradcy Finansowi - Pośrednictwo kredytowe w Lublinie

Festiwal Górski Wondół Challenge 2013 23/01/2013

Festiwal Górski Wondół Challenge, którego oficjalnym współorganizatorem jest GOPR - po raz czwarty zgromadził miłośników przygód i różnych form aktywności! Każdego roku, festiwalowi towarzyszyła  inna myśl przewodnia – w tej edycji było  to POLARNICTWO. "DIAMENT" - dolączył w tym roku do grona sponsorów imprezy. 
więcej
Diament  Doradcy Finansowi - Pośrednictwo kredytowe w Lublinie

Człowiek Roku Rybnik.com.pl 2013 9/01/2013

 7 lutego 2013 roku o godzinie 18.00 w Rybnickiej Sali Bankietowej Cechu Rzemiosł Różnych została przyznana 
Nagroda Człowieka Roku Rybnik.com.pl.
Nagrodę Człowiek Roku Rybnik.com.pl  od lat sponsorują liderzy w swoich branżach, w tym roku do tego grona dołączyła firma „DIAMENT” - Doradcy Finansowi  Sp. Z o.o.

więcej
Diament  Doradcy Finansowi - Pośrednictwo kredytowe w Lublinie

5 luty 2013, Człowiek Roku tuWrocław.com 2013 15/01/2013

5 lutego 2013 roku o godzinie 18.00 we Wrocławskim Centrum Kongresowym została przyznana  Nagroda Człowieka Roku tuWroclaw.com 2013.
W tym roku do grona spnonsorów dołączyła firma „DIAMENT” - Doradcy Finansowi  Sp. Z o.o.
Nagroda Człowieka Roku tuWroclaw.com przyznawana jest w pięciu kategoriach: Kultura, Biznes, Sport, Nauka (nowa kategoria), Nagroda Internautów

 

 

 

więcej
Diament  Doradcy Finansowi - Pośrednictwo kredytowe w Lublinie

ZŁOTY STETOSKOP 2013 31/05/2013

"DIAMENT" - DORADCY FINANSOWI SP. Z O.O.  został sponsorem plebuscytu "ZŁOTY STETOSKOP".
Plebiscyt o „Złoty Stetoskop” wkracza w następny etap. W głosowaniu wyłonimy najlepszych w czterech kategoriach. Zainteresowanie konkursem jest bardzo duże....

więcej

Wsparcie dla placówek oświatowych i opiekuńczych 16/08/2013

  'DIAMENT' - Doradcy Finansowi sp. z o.o. wspiera placówki oświatowe przy zakupie pomocy dydaktycznych potrzebnych do przekazania niezbędnej wiedzy uczniom.
więcej

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu prowadzonym przez Briana Tracy w Polsce:

PRZEZ SPRZEDAŻ NA SZCZYT
8 marca 2016 r. MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel****
Konferencja prowadzona przez Briana Tracy i Sebastiana Kotowa.

czytaj więcej »»

Zapraszam na wspaniałe, nowe wydarzenie, które odbędzie się już 17.11.2015 w Warszawie. Gościem i prelegentem będzie czterokrotny olimpijczyk: Ruben Gonzalez. Ruben przedstawi swój program: Bądź nie do zatrzymania!

Sekrety sukcesu czterokrotnego olimpijczyka.

Podczas tego zabawnego, motywującego, pełnego energii wystąpienia, publiczność dowie się jak nabrać pewności siebie i pozbyć się blokującego strachu, jak odnaleźć w sobie pasję i siłę, by iść naprzód, jak uwolnić wszystkie swoje możliwości, jak zmieniać porażki w zwycięstwa oraz jak zrealizować osobiste i zawodowe ambicje.

czytaj więcej »»

Kongres GIANTS OF LIFE - Światowa premiera w Polsce!

To najbardziej energetyczna impreza tej jesieni!

Musicie tam być!!!

Na jednej scenie wystąpi 12 Gigantów Życia, ludzi, którzy swoją historią i doświadczeniem udowadniają, że w tym świecie wiele jest możliwe, także dla Ciebie, Liderów, którzy przeżyli w praktyce to o czym mówią.

A wśród nich m.in.:

Dan Millman, Garri Kasparow, Mamed Khalidov, Roman Kluska, kpt. Krzysztof Baranowski

 

czytaj więcej »»

Zakończyło się niezwykłe wydarzenie przeznaczone dla osób, które zajmują się sprzedażą lub zarządzają sprzedażą.

Wydarzenie jakiego jeszcze nie było. Na jednej scenie pojawili się najwięksi eksperci sprzedaży na świecie.

 6 października w Hotelu GROMADA 2000 osób  miało możliwość poznania sekretu skutecznej sprzedaży.

czytaj więcej »»

Zakończyło się  3-dniowe szkolenie MMI, które odbyło się w hali MT Polska w Warszawie w terminie 19 - 21.06. 2015 roku.

czytaj więcej »»

 30 kwietnia 2015 r.  na Inea Stadion Poznań odbyło się spotkanie z Nickiem Vujicicem.

Nick Vujicic to istny „Gigant Życia”, człowiek udowadniający, że nie ma barier nie do przekroczenia. Wystąpił w słynnym filmie pt. „Cyrk Motyli”, jest autorem światowego bestsellera „Bez rąk, bez nóg, bez ograniczeń”, aktywnie prowadzi ponad 36 kanałów na YouTube, ma ponad 4.000.000 fanów na FB.

czytaj więcej »»

Odkryj w sobie duszę przywódcy doskonałego i stań się jednym z najlepszych!!! Dowiedz się jak to zrobić na konferencji z samym B. Tracy’m –

SKUTECZNE PRZYWÓDZTWO w XXI WIEKU – B. TRACY 22.04.2015

odbyło się  22 kwietnia 2015 roku w Warszawie.

 

czytaj więcej »»

Anthony Robbins po raz pierwszy w Polsce!!!

Konferencja, w której głównym mówcą był  sam Anthony Robbins, którego drugie imię to motywacja odwiedził Polskę w dniach 20 – 22 Marca 2015 roku w Poznaniu!!!!

 

czytaj więcej »»

 27 września 2014 roku Stadion narodowy w Warszawie gościł światowej sławy trenera Kevina Hogana.
 

czytaj więcej »»

 2 października 2014 roku w Warszawie odbyło się rewelacyjne szkolenie pt. SUKCES = sztuka i nauka budowania relacji w pracy, biznesie i w domu.

Głównym prowadzącym był dr Robert A. Rohm, światowej sławy specjalista z zakresu komunikacji i autor przemówień, który zabawia i oświeca publiczność swoim spojrzeniem na stosunki międzyludzkie i rozwój osobisty.

czytaj więcej »»

7 października 2014 roku w Warszawie zakończyła się konferencja, w której głównym mówcą był BrianTracy - najbardziej wpływowy lider biznesu, doradca największych firm na świecie.

czytaj więcej »»

Nowe DVD kabaretu ANI MRU MRU

Nowe podwójne DVD kabaretu ANI MRU MRU pod patronatem m.in. Diament-Doradcy Finansowi sp. z o.o. dostepne od połowy kwietnia 2014 roku.
Pierwsze DVD czyli NUDA, RYTUNA, ODCINANIE KUPOWNÓW
Drugie - JAK SIĘ NIE DA , A BARDZO SIĘ CHCE... TO MOŻNA!

czytaj więcej »»

Licencja KNF dla Diamentu z dnia 21.12.2012 roku

Szanowni Państwo,
Diament-Doradcy Finansowi sp. z o.o. decyzją KNF-u z dnia 21 grudnia 2012 roku nabywa prawa do pośredniczenia w zbywaniu i odkupywaniu jednostek uczestnictwa funduszy inwestycyjnych

czytaj więcej »»

Zmiany w IKZE

Szanowni Państwo,
W związku z ogłoszeniem Ustawy z dnia 6 grudnia 2013 r. o zmianie niektórych ustaw w związku z określeniem zasad wypłaty emerytur ze środków zgromadzonych w otwartych funduszach emerytalnych (Dz. U. z 2013 r. poz. 1717) uprzejmie informujemy o zmianach w zasadach funkcjonowania Indywidualnego Konta Zabezpieczenia Emerytalnego (IKZE), które wprowadza ww. Ustawa.

Zmiany w zakresie IKZE wskazane w Ustawie wchodzą w życie z dniem 15 stycznia 2014 r.

czytaj więcej »»

Ubezpieczenia majątkowe i komunikacyjne w ofercie "Diament" - Doradcy Finansowi sp. z o.o sa dostepne już od stycznia 2013 roku. W styczniu 2013 roku dołączylismy do grona partnerów STU ERGO Hestia S.A.
Osoby zainteresowane mogą się kontaktować z biurem w Lublinie pod numerami telefonu 81 442 01 21 oraz 81 442 01 22 lub drogą elektroniczną pod adresem e-mail: biuro@diament-df.pl

czytaj więcej »»

Nasi partnerzy:

Copyrights © Diament Doradcy Finansowi - Pośrednictwo kredytowe w Lublinie 2011. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie: Freeline