Ta strona korzysta z plików cookie. Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika. Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej »
zamknij

Bieg po Nowe Życie 28.02.2014 - 01.03.2014, Wisła

Jesteś tutaj: Diament ›› Sponsoring ›› Biegi Narciarskie / Nordic Walking ›› Bieg po Nowe Życie 28.02.2014 - 01.03.2014, Wisła

Bieg po Nowe Życie to projekt społeczny na rzecz promocji działań prozdrowotnych, edukacji w zakresie transplantacji
narządów oraz aktywizacji społeczeństwa do świadomego oddawania narządów do przeszczepu i przeszczepu rodzinnego.
Od trzech lat w Wiśle goszczą gwiazdy ekranu, dziennikarze i sportowcy oraz osoby po transplantacji, którzy startują w biegach narciarskich wspierając naszą inicjatywę sportowo-edukacyjną. od pierwszej edycji naszą inicjatywę wspierają Prezydent RP Bronisław Komorowski oraz Pierwsza Dama Anna Komorowska. W 2013 roku „Bieg po Nowe Życie” zaszczycił obecnością profesor Jerzy Buzek.
Wsparcie merytoryczne i promocyjne zapewnia nam niezmiennie prof. Andrzej Chmura - Kierownik Katedry i Kliniki Chirurgii Ogólnej i Transplantacyjnej, Instytutu Transplantologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.
Tworząc projekt społeczny założyliśmy, że będzie to inicjatywa rozpisana na wiele lat, a najbliższe - czwarte spotkanie, które będzie nosiło tytuł „ IV Bieg po Nowe Życie” odbędzie się ponownie w Wiśle 1 marca 2014 roku.
Jak co roku uczestnicy  biegali na nartach, ale przede wszystkim,  promowali działania prozdrowotne, edukowali w zakresie
transplantacji narządów oraz aktywizacji społeczeństwa kraju do świadomego oddawania narządów do przeszczepu i przeszczepu rodzinnego.

BIEG PO NOWE ŻYCIE 2014 - PROGRAM

Piątek 28.02.2014 - Wisła
20:00 - HOTEL GOŁĘBIEWSKI – GALA: prezentacja uczestników wraz z wręczeniem numerów startowych

Sobota 1.03.2014 –  IV edycja  BIEGU PO NOWE ŻYCIE

9:00 - 11.30 – IV edycja „Biegu po Nowe Życie”  - Plac Bogumiła Hoffa - Wisła Centrum
11.30 – ceremonia wręczenia medali - Plac Bogumiła Hoffa - Wisła Centrum
12:00 – Konferencja prasowa – Sala Sesyjna Urzędu Miasta w Wiśle

W poprzedniej edycji:
Dotychczasowi  weterani Biegu (czyli Ci, którzy są z nami od początku bądź od drugiej edycji) to m.in.:  Jarek Jakimowicz - aktor i.... znakomity biegacz narciarski, co pokazały dwie poprzednie edycje, Marysia Sadowska -  niepowtarzalny wokal w Biegu po Nowe Życie powraca do sportowej rywalizacji po roku nieobecności, Jurek Mielewski – jak na prawdziwego komentatora i dziennikarza sportowego  przystało zapowiada walkę o trzecie z rzędu zwycięstwo, a Przemek Saleta –  ambasador Biegu po Nowe Życie, tym razem biegowo kontynuował przygotowania do starcia z Andrzejem Gołotą.

W tym roku pod­czas Biegu po Nowe Życie poja­wiły się nowe twa­rze: Kry­stian Wie­czo­rek, Olgierd Łuka­sze­wicz, Julka Wró­blew­ska, Iza Zwie­rzyń­ska, Agata Niziń­ska, Anna Popek oraz Anna Bosak. Zoba­czymy też grupę Pec­tus, a także słyn­nych „daka­row­ców” – moto­cy­kli­stów Orlen Team Jacka Cza­chora, Jakuba Przy­goń­skiego i Marka Dąbrow­skiego.

Oto  grupa wspaniałych ludzi, którzy byli z nami w trzeciej edycji „Biegu po Nowe Życie”. 
Aktorzy:
Olgierd Łukaszewicz, Jarek Jakimowicz, Ag
ata Nizińska, Iza Zwierzyńska, Rafał Mroczek, Marcin Mroczek, Julia Wróblewska. Dziennikarze: Rafał Bryndal, Jarek Kret, Anna Popek, Karolina Szostak, Jerzy Mielewski. Artyści: Piotr Kupicha i Rafał Kożuch z grupy FEEL, bracia Szczepanikowie czyli PECTUS, Paweł Kukiz, Rafał Brzozowski, Liber, Szymon Wydra i Carpe Diem, Gosia Andrzejewicz, Sabina Golanowska,  Rafał Kamiński "Roofi", Karol Niecikowski "Niecik", Cezary Krukowski i Wojciech Blaszko. Sportowcy: motocykliści Orlen Team Jacek Czachor, Kuba Przygoński i Marek Dąbrowski, siatkarze Jastrzębskiego Węgla Michał Łasko, Michał Kubiak i Krzysztof Gierczyński wraz z trenerem Lorenzo Bernardim i prezesem klubu Zdzisławem Grodeckim, Karolina Owczarz, Artur Siódmiak, Michał Bębenek, oraz oczywiście Przemek Saleta.

Podczas piątkowej gali  Przemkowi Salecie został wręczony certyfikat Światowej Organizacji Kick-Boxingu podpisany przez Prezesa WAKO Enlio Falsoniego, oraz nadany IV stopień mistrzowski DAN.

Galeria

Diament Doradcy Finansowi - Pośrednictwo kredytowe w LublinieDiament Doradcy Finansowi - Pośrednictwo kredytowe w LublinieDiament Doradcy Finansowi - Pośrednictwo kredytowe w LublinieDiament Doradcy Finansowi - Pośrednictwo kredytowe w LublinieDiament Doradcy Finansowi - Pośrednictwo kredytowe w LublinieDiament Doradcy Finansowi - Pośrednictwo kredytowe w LublinieDiament Doradcy Finansowi - Pośrednictwo kredytowe w LublinieDiament Doradcy Finansowi - Pośrednictwo kredytowe w LublinieDiament Doradcy Finansowi - Pośrednictwo kredytowe w LublinieDiament Doradcy Finansowi - Pośrednictwo kredytowe w LublinieDiament Doradcy Finansowi - Pośrednictwo kredytowe w LublinieDiament Doradcy Finansowi - Pośrednictwo kredytowe w LublinieDiament Doradcy Finansowi - Pośrednictwo kredytowe w LublinieDiament Doradcy Finansowi - Pośrednictwo kredytowe w LublinieDiament Doradcy Finansowi - Pośrednictwo kredytowe w Lublinie

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu prowadzonym przez Briana Tracy w Polsce:

PRZEZ SPRZEDAŻ NA SZCZYT
8 marca 2016 r. MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel****
Konferencja prowadzona przez Briana Tracy i Sebastiana Kotowa.

czytaj więcej »»

Zapraszam na wspaniałe, nowe wydarzenie, które odbędzie się już 17.11.2015 w Warszawie. Gościem i prelegentem będzie czterokrotny olimpijczyk: Ruben Gonzalez. Ruben przedstawi swój program: Bądź nie do zatrzymania!

Sekrety sukcesu czterokrotnego olimpijczyka.

Podczas tego zabawnego, motywującego, pełnego energii wystąpienia, publiczność dowie się jak nabrać pewności siebie i pozbyć się blokującego strachu, jak odnaleźć w sobie pasję i siłę, by iść naprzód, jak uwolnić wszystkie swoje możliwości, jak zmieniać porażki w zwycięstwa oraz jak zrealizować osobiste i zawodowe ambicje.

czytaj więcej »»

Kongres GIANTS OF LIFE - Światowa premiera w Polsce!

To najbardziej energetyczna impreza tej jesieni!

Musicie tam być!!!

Na jednej scenie wystąpi 12 Gigantów Życia, ludzi, którzy swoją historią i doświadczeniem udowadniają, że w tym świecie wiele jest możliwe, także dla Ciebie, Liderów, którzy przeżyli w praktyce to o czym mówią.

A wśród nich m.in.:

Dan Millman, Garri Kasparow, Mamed Khalidov, Roman Kluska, kpt. Krzysztof Baranowski

 

czytaj więcej »»

Zakończyło się niezwykłe wydarzenie przeznaczone dla osób, które zajmują się sprzedażą lub zarządzają sprzedażą.

Wydarzenie jakiego jeszcze nie było. Na jednej scenie pojawili się najwięksi eksperci sprzedaży na świecie.

 6 października w Hotelu GROMADA 2000 osób  miało możliwość poznania sekretu skutecznej sprzedaży.

czytaj więcej »»

Zakończyło się  3-dniowe szkolenie MMI, które odbyło się w hali MT Polska w Warszawie w terminie 19 - 21.06. 2015 roku.

czytaj więcej »»

 30 kwietnia 2015 r.  na Inea Stadion Poznań odbyło się spotkanie z Nickiem Vujicicem.

Nick Vujicic to istny „Gigant Życia”, człowiek udowadniający, że nie ma barier nie do przekroczenia. Wystąpił w słynnym filmie pt. „Cyrk Motyli”, jest autorem światowego bestsellera „Bez rąk, bez nóg, bez ograniczeń”, aktywnie prowadzi ponad 36 kanałów na YouTube, ma ponad 4.000.000 fanów na FB.

czytaj więcej »»

Odkryj w sobie duszę przywódcy doskonałego i stań się jednym z najlepszych!!! Dowiedz się jak to zrobić na konferencji z samym B. Tracy’m –

SKUTECZNE PRZYWÓDZTWO w XXI WIEKU – B. TRACY 22.04.2015

odbyło się  22 kwietnia 2015 roku w Warszawie.

 

czytaj więcej »»

Anthony Robbins po raz pierwszy w Polsce!!!

Konferencja, w której głównym mówcą był  sam Anthony Robbins, którego drugie imię to motywacja odwiedził Polskę w dniach 20 – 22 Marca 2015 roku w Poznaniu!!!!

 

czytaj więcej »»

 27 września 2014 roku Stadion narodowy w Warszawie gościł światowej sławy trenera Kevina Hogana.
 

czytaj więcej »»

 2 października 2014 roku w Warszawie odbyło się rewelacyjne szkolenie pt. SUKCES = sztuka i nauka budowania relacji w pracy, biznesie i w domu.

Głównym prowadzącym był dr Robert A. Rohm, światowej sławy specjalista z zakresu komunikacji i autor przemówień, który zabawia i oświeca publiczność swoim spojrzeniem na stosunki międzyludzkie i rozwój osobisty.

czytaj więcej »»

7 października 2014 roku w Warszawie zakończyła się konferencja, w której głównym mówcą był BrianTracy - najbardziej wpływowy lider biznesu, doradca największych firm na świecie.

czytaj więcej »»

Nowe DVD kabaretu ANI MRU MRU

Nowe podwójne DVD kabaretu ANI MRU MRU pod patronatem m.in. Diament-Doradcy Finansowi sp. z o.o. dostepne od połowy kwietnia 2014 roku.
Pierwsze DVD czyli NUDA, RYTUNA, ODCINANIE KUPOWNÓW
Drugie - JAK SIĘ NIE DA , A BARDZO SIĘ CHCE... TO MOŻNA!

czytaj więcej »»

Licencja KNF dla Diamentu z dnia 21.12.2012 roku

Szanowni Państwo,
Diament-Doradcy Finansowi sp. z o.o. decyzją KNF-u z dnia 21 grudnia 2012 roku nabywa prawa do pośredniczenia w zbywaniu i odkupywaniu jednostek uczestnictwa funduszy inwestycyjnych

czytaj więcej »»

Zmiany w IKZE

Szanowni Państwo,
W związku z ogłoszeniem Ustawy z dnia 6 grudnia 2013 r. o zmianie niektórych ustaw w związku z określeniem zasad wypłaty emerytur ze środków zgromadzonych w otwartych funduszach emerytalnych (Dz. U. z 2013 r. poz. 1717) uprzejmie informujemy o zmianach w zasadach funkcjonowania Indywidualnego Konta Zabezpieczenia Emerytalnego (IKZE), które wprowadza ww. Ustawa.

Zmiany w zakresie IKZE wskazane w Ustawie wchodzą w życie z dniem 15 stycznia 2014 r.

czytaj więcej »»

Ubezpieczenia majątkowe i komunikacyjne w ofercie "Diament" - Doradcy Finansowi sp. z o.o sa dostepne już od stycznia 2013 roku. W styczniu 2013 roku dołączylismy do grona partnerów STU ERGO Hestia S.A.
Osoby zainteresowane mogą się kontaktować z biurem w Lublinie pod numerami telefonu 81 442 01 21 oraz 81 442 01 22 lub drogą elektroniczną pod adresem e-mail: biuro@diament-df.pl

czytaj więcej »»

Nasi partnerzy:

Copyrights © Diament Doradcy Finansowi - Pośrednictwo kredytowe w Lublinie 2011. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie: Freeline