Ta strona korzysta z plików cookie. Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika. Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej »
zamknij

3. Mistrzostwa Wrocławia w Nordic Walking o Puchar Prezydenta

Jesteś tutaj: Diament ›› Sponsoring ›› Biegi Narciarskie / Nordic Walking ›› 3. Mistrzostwa Wrocławia w Nordic Walking o Puchar Prezydenta
3. Mistrzostwa Wrocławia w Nordic Walking o Puchar Prezydenta


Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja Mistrzostw Wrocławia w Nordic Walking. Z roku na rok poprawia się frekwencja, a tegoroczna będzie bardzo rekordowa.
- Jesteśmy pozytywnie zaskoczeni, że włożona praca w propagowanie nordic walking przynosi efekt, co raz więcej osób chce spacerować, chce startować i to nas cieszy - mówi Marcin Spitalniak dyrektor Zawodów.
Patrząc na listy startowe frekwencja może być bardzo duża, przypomnijmy w dwóch pierwszych edycjach wzięło udział prawie 600 osób. - W tegorocznych Mistrzostwach wystartować może 500 osób, wszystko zależy od pogody i … przedszkolaków - dodaje Katarzyna Moskal koordynator projektu. - Zdecydowaliśmy się na elastyczność liczby startujących na poszczególnych trasach, ponieważ na trasie rekreacyjnej od tygodnia w zasadzie nie było już miejsc. W związku z tym niewykorzystane miejsca na trasie Profi będziemy przenosić na trasę rekreacyjną. Niestety ogranicza nas liczba zamówionych medali. Z powodu dużego zainteresowania (osób 50+) postanowiliśmy wprowadzić na trasie rekreacyjnej dodatkową kategorię wiekową - Marcin Spitalniak.
Największą niewiadomą dla organizatorów jest trasa przedszkolaka, dlatego postanowiono zwiększyć maksymalny wiek do 7 lat na tej trasie. Wszystkie dzieci do 7 lat mają bezpłatny udział, a w pakiecie startowym koszulkę, posiłek, gadżety oraz na mecie okolicznościowy medal.


III Mistrzostwa Wrocławia w Nordic Walking o Puchar Prezydenta


TERMIN: 15 czerwca 2013- rywalizacja sportowa Nordic Walking na 3 dystansach:

·PRZEDSZKOLAKA

·REKREACYJNA

·PROFI

1.STARTY [orientacyjne godziny]:

·09.40 - zamknięcie bloków startowych PROFI

·09.45 - starty na dystansie PROFI

·12.40 - startPRZEDSZKOLAKI

·13.05 - zamknięcie bloków startowychREKREACJA

·13.10 - starty na dystansieREKREACJA

2.BIURO ZAWODÓW

14 czerwca -Dolnośląska Biblioteka Publiczna - Rynek 58

·od godz. 17.00-20.00

15 czerwca -Hala Stulecia - Pergola

·od godz. 8.30-9.30 - tylko startujący na PROFI

·od godz. 9.45-13.00 - pozostałe dystanse

Zawodnicy zgłaszając się odbiorą tu:

·CHIPY pomiarowe

·dokonają lub potwierdzą opłaty startowe

·wypożyczą kijki Nordic Walking

·odbiorą pakiety startowe

·uzyskają informacje

3. MIEJSCE ZAWODÓW:
Wrocław (woj. dolnośląskie), Park Szczytnicki

4. ORGANIZATOR:
Stowarzyszenie Promocji Sportu FAN

5. PATRONAT HONOROWY:

·Prezydent Wrocławia Rafał Dutkiewicz

·Poseł Parlamentu Europejskiego Lidia Geringer De Oedenberg

·Regionalna Rada Olimpijska we Wrocławiu

·Dolnośląska Organizacja Turysrtyczna

6. ZASADY UCZESTNICTWA I TECHNIKA MARSZU:

a. Podczas imprezy obowiązują przepisy zawodów Nordic Walking w oparciu o International Association of Athletics Federations - Competition Rules 2006-2007. W przypadku naruszania zasad techniki Nordic Walking (podbieganie, zła praca rąk itp.) sędziowie będą karali zawodników ostrzeżeniami słownymi, żółtymi kartkami i w efekcie czerwonymi.

·słowne ostrzeżenie- to uwaga dla zawodnika, że przekracza przepisy lub robi coś źle, nie wiąże się z nim żadne konsekwencja prócz faktu, że każde kolejne ostrzeżenie ustne u innego sędziego skutkuje otrzymaniem żółtej kartki

·żółta kartka- za naruszanie przepisów, otrzymują ją zawodnicy którzy nie zastosowali się do słownych ostrzeżeń lub zostali przyłapani na łamaniu regulaminu, schodzeniu z trasy, podbieganiu - każda żółta kartka skutkuje 15 sekundami kary dodawanymi za każdą kartkę

·czerwona kartka- za niezastosowanie się do komunikatu sędziego i uporczywe łamanie regulaminu oraz za dwie żółte kartki, czerwona kartka wiąże się z automatyczną dyskwalifikacją zawodnika, może on ukończyć zawody jednak jego wynik nie będzie brany pod uwagę

b. Pomiar czasu i ustalenie kolejności zawodników na mecie będzie dokonywane systemem elektronicznym za pomocą chipów.

c. Uczestnicy rywalizacji Nordic Walking startują na trzech trasach:

·PRZEDSZKOLAKA- 500m [bez pomiaru czasu]

·REKREACYJNA - 4 km [pomiar elektroniczny]

·PROFI - 10 km [pomiar elektroniczny]

w poszczególnych kategoriach wiekowych (osobno dla Pań i Panów) oraz klasyfikacjach dodatkowych:

·wiekowe podstawowe: 18-29, 30-39, 40-49, 50-59, 60+

Galeria

Diament Doradcy Finansowi - Pośrednictwo kredytowe w LublinieDiament Doradcy Finansowi - Pośrednictwo kredytowe w LublinieDiament Doradcy Finansowi - Pośrednictwo kredytowe w LublinieDiament Doradcy Finansowi - Pośrednictwo kredytowe w LublinieDiament Doradcy Finansowi - Pośrednictwo kredytowe w LublinieDiament Doradcy Finansowi - Pośrednictwo kredytowe w LublinieDiament Doradcy Finansowi - Pośrednictwo kredytowe w LublinieDiament Doradcy Finansowi - Pośrednictwo kredytowe w LublinieDiament Doradcy Finansowi - Pośrednictwo kredytowe w LublinieDiament Doradcy Finansowi - Pośrednictwo kredytowe w LublinieDiament Doradcy Finansowi - Pośrednictwo kredytowe w LublinieDiament Doradcy Finansowi - Pośrednictwo kredytowe w LublinieDiament Doradcy Finansowi - Pośrednictwo kredytowe w LublinieDiament Doradcy Finansowi - Pośrednictwo kredytowe w LublinieDiament Doradcy Finansowi - Pośrednictwo kredytowe w Lublinie

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu prowadzonym przez Briana Tracy w Polsce:

PRZEZ SPRZEDAŻ NA SZCZYT
8 marca 2016 r. MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel****
Konferencja prowadzona przez Briana Tracy i Sebastiana Kotowa.

czytaj więcej »»

Zapraszam na wspaniałe, nowe wydarzenie, które odbędzie się już 17.11.2015 w Warszawie. Gościem i prelegentem będzie czterokrotny olimpijczyk: Ruben Gonzalez. Ruben przedstawi swój program: Bądź nie do zatrzymania!

Sekrety sukcesu czterokrotnego olimpijczyka.

Podczas tego zabawnego, motywującego, pełnego energii wystąpienia, publiczność dowie się jak nabrać pewności siebie i pozbyć się blokującego strachu, jak odnaleźć w sobie pasję i siłę, by iść naprzód, jak uwolnić wszystkie swoje możliwości, jak zmieniać porażki w zwycięstwa oraz jak zrealizować osobiste i zawodowe ambicje.

czytaj więcej »»

Kongres GIANTS OF LIFE - Światowa premiera w Polsce!

To najbardziej energetyczna impreza tej jesieni!

Musicie tam być!!!

Na jednej scenie wystąpi 12 Gigantów Życia, ludzi, którzy swoją historią i doświadczeniem udowadniają, że w tym świecie wiele jest możliwe, także dla Ciebie, Liderów, którzy przeżyli w praktyce to o czym mówią.

A wśród nich m.in.:

Dan Millman, Garri Kasparow, Mamed Khalidov, Roman Kluska, kpt. Krzysztof Baranowski

 

czytaj więcej »»

Zakończyło się niezwykłe wydarzenie przeznaczone dla osób, które zajmują się sprzedażą lub zarządzają sprzedażą.

Wydarzenie jakiego jeszcze nie było. Na jednej scenie pojawili się najwięksi eksperci sprzedaży na świecie.

 6 października w Hotelu GROMADA 2000 osób  miało możliwość poznania sekretu skutecznej sprzedaży.

czytaj więcej »»

Zakończyło się  3-dniowe szkolenie MMI, które odbyło się w hali MT Polska w Warszawie w terminie 19 - 21.06. 2015 roku.

czytaj więcej »»

 30 kwietnia 2015 r.  na Inea Stadion Poznań odbyło się spotkanie z Nickiem Vujicicem.

Nick Vujicic to istny „Gigant Życia”, człowiek udowadniający, że nie ma barier nie do przekroczenia. Wystąpił w słynnym filmie pt. „Cyrk Motyli”, jest autorem światowego bestsellera „Bez rąk, bez nóg, bez ograniczeń”, aktywnie prowadzi ponad 36 kanałów na YouTube, ma ponad 4.000.000 fanów na FB.

czytaj więcej »»

Odkryj w sobie duszę przywódcy doskonałego i stań się jednym z najlepszych!!! Dowiedz się jak to zrobić na konferencji z samym B. Tracy’m –

SKUTECZNE PRZYWÓDZTWO w XXI WIEKU – B. TRACY 22.04.2015

odbyło się  22 kwietnia 2015 roku w Warszawie.

 

czytaj więcej »»

Anthony Robbins po raz pierwszy w Polsce!!!

Konferencja, w której głównym mówcą był  sam Anthony Robbins, którego drugie imię to motywacja odwiedził Polskę w dniach 20 – 22 Marca 2015 roku w Poznaniu!!!!

 

czytaj więcej »»

 27 września 2014 roku Stadion narodowy w Warszawie gościł światowej sławy trenera Kevina Hogana.
 

czytaj więcej »»

 2 października 2014 roku w Warszawie odbyło się rewelacyjne szkolenie pt. SUKCES = sztuka i nauka budowania relacji w pracy, biznesie i w domu.

Głównym prowadzącym był dr Robert A. Rohm, światowej sławy specjalista z zakresu komunikacji i autor przemówień, który zabawia i oświeca publiczność swoim spojrzeniem na stosunki międzyludzkie i rozwój osobisty.

czytaj więcej »»

7 października 2014 roku w Warszawie zakończyła się konferencja, w której głównym mówcą był BrianTracy - najbardziej wpływowy lider biznesu, doradca największych firm na świecie.

czytaj więcej »»

Nowe DVD kabaretu ANI MRU MRU

Nowe podwójne DVD kabaretu ANI MRU MRU pod patronatem m.in. Diament-Doradcy Finansowi sp. z o.o. dostepne od połowy kwietnia 2014 roku.
Pierwsze DVD czyli NUDA, RYTUNA, ODCINANIE KUPOWNÓW
Drugie - JAK SIĘ NIE DA , A BARDZO SIĘ CHCE... TO MOŻNA!

czytaj więcej »»

Licencja KNF dla Diamentu z dnia 21.12.2012 roku

Szanowni Państwo,
Diament-Doradcy Finansowi sp. z o.o. decyzją KNF-u z dnia 21 grudnia 2012 roku nabywa prawa do pośredniczenia w zbywaniu i odkupywaniu jednostek uczestnictwa funduszy inwestycyjnych

czytaj więcej »»

Zmiany w IKZE

Szanowni Państwo,
W związku z ogłoszeniem Ustawy z dnia 6 grudnia 2013 r. o zmianie niektórych ustaw w związku z określeniem zasad wypłaty emerytur ze środków zgromadzonych w otwartych funduszach emerytalnych (Dz. U. z 2013 r. poz. 1717) uprzejmie informujemy o zmianach w zasadach funkcjonowania Indywidualnego Konta Zabezpieczenia Emerytalnego (IKZE), które wprowadza ww. Ustawa.

Zmiany w zakresie IKZE wskazane w Ustawie wchodzą w życie z dniem 15 stycznia 2014 r.

czytaj więcej »»

Ubezpieczenia majątkowe i komunikacyjne w ofercie "Diament" - Doradcy Finansowi sp. z o.o sa dostepne już od stycznia 2013 roku. W styczniu 2013 roku dołączylismy do grona partnerów STU ERGO Hestia S.A.
Osoby zainteresowane mogą się kontaktować z biurem w Lublinie pod numerami telefonu 81 442 01 21 oraz 81 442 01 22 lub drogą elektroniczną pod adresem e-mail: biuro@diament-df.pl

czytaj więcej »»

Nasi partnerzy:

Copyrights © Diament Doradcy Finansowi - Pośrednictwo kredytowe w Lublinie 2011. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie: Freeline