Ta strona korzysta z plików cookie. Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika. Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej »
zamknij

02.10.2014 roku - szkolenie z udziałem dr Roberta A. Rohma w Warszawie

 2 października 2014 roku w Warszawie odbyło się rewelacyjne szkolenie pt. SUKCES = sztuka i nauka budowania relacji w pracy, biznesie i w domu.

Głównym prowadzącym był dr Robert A. Rohm, światowej sławy specjalista z zakresu komunikacji i autor przemówień, który zabawia i oświeca publiczność swoim spojrzeniem na stosunki międzyludzkie i rozwój osobisty.


 2 października 2014 roku w Warszawie odbyło się rewelacyjne szkolenie pt. SUKCES = sztuka i nauka budowania relacji w pracy, biznesie i w domu.

Głównym prowadzącym był dr Robert A. Rohm, światowej sławy specjalista z zakresu komunikacji i autor przemówień, który zabawia i oświeca publiczność swoim spojrzeniem na stosunki międzyludzkie i rozwój osobisty. Dr Rohm znacząco wpłynął na życie milionów ludzi przez swoje prezentacje, które podnoszą samoświadomość i promują myślenie poza utartymi schematami.

 

 Lokalizacja: Hotel Gromada Warszawa Lotnisko *** -

Sala: Opal + Koral -  Poziom 0

800 m od Międzynarodowego Portu Lotniczego, 7 km od centrum miasta.

02 – 148 Warszawa
ul. 17 Stycznia 32
Tel. +48 (22) 576 46 00;  576 45 00; 576 45 01

 

Harmonogram szkolenia:

9:00 Rejestracja uczestników – Otwarte wejście na salę

9:55 Powitanie uczestników

10:00 – 11.30 Sesja 1: Model Ludzkich Zachowań – Część 1 – Nauczysz się, jak rozpoznawać ludzi i jak porozumieć się z każdym. Jeżeli chcesz zwiększyć swoją sprzedaż, zaczyna się to od lepszego zrozumienia potrzeb twoich klientów. Z kim wolałbyś robić biznesy – z ludźmi, których lubisz, czy z takimi, których nie lubisz? Odpowiedź jest oczywista! Ta sesja nauczy cię, jak lepiej rozumieć, jak każdy jest skonstruowany. Ta sesja sama w sobie będzie warta ceny za cały dzień!

11:30 – 12:00 Przerwa kawowa

12:00 – 13:30 – Sesja 2: Model Ludzkich Zachowań – Część 2 – Podczas tej sesji będziemy kontynuować  naukę jak lepiej rozumieć i opisać cztery różne profile osobowości. Każdy jest wyjątkową mieszanką tych czterech stylów. Jeżeli chcesz szczęśliwszych relacji z członkami rodziny i przyjaciółmi, musisz zrozumieć jak działa styl osobowości każdego człowieka. Ludzkie zachowanie jest bardzo przewidywalne, jeżeli rozumiesz jak to działa. Czy interesuje cię szczęśliwsze małżeństwo, szczęśliwe dzieci I klienci, którym sprawia radość praca z tobą? Jeżeli tak, pokochasz to, czego nauczysz się podczas tej sesji!

13:30 – 14:30 Przewa na lunch

14:30 - 16:00 Sesja 3 – Zrozumienie Podstawowych Priorytetów – Każdy z czterech typów osobowości ma różne potrzeby i motywacje.Ta sesja da ci dodatkową przewagę nad konkurencją. Nie musisz zgadywać, jak pracować efektywniej z innymi ludzmi. W zasadzie możesz nauczyć się  jak twój klient, partner lub współpracownik chce, żebyś z nim pracował. Relacje są jednocześnie sztuką i nauką. Będziesz zadziwiony różnicą, jaką te informacje wniosą do twojego życia, pracy i biznesu. Ta sesja zmieni twoje życie na zawsze!

16:00 – 16:30 – Przerwa kawowa

16:30 – 18:00 – Sesja 4 – Wiedza to Potęga – Informacje, jakich nauczysz się podczas tego treningu ustawią cię w pozycji prowadzącej do bycia najlepszym w każdej dziedzinie twojego życia. Jeżeli tylko nie planujesz samotnego życia na bezludnej wyspie, będziesz potrzebować lepszego zrozumienia, jak efektywniej pracować z różnymi typami ludzi. Do szkoły idziemy nauczyć się jak czytać I pisać, ale niewiele uczymy się, jak właściwie rozumieć innych ludzi. Kiedy lepiej rozumiesz ludzi, obniża się twój poziom stresu, a twój poziom produktywności idzie prosto do gory! Wiedza, jaką otrzymasz podczas tego całodniowego treningu wywinduje twoją karierę i twoje relacje w sposób, po którym nie spodziewałeś się, że w ogóle jest możliwy!

Nie przegap tego jednodniowego wydarzenia na żywo!

18:00 Koniec

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu prowadzonym przez Briana Tracy w Polsce:

PRZEZ SPRZEDAŻ NA SZCZYT
8 marca 2016 r. MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel****
Konferencja prowadzona przez Briana Tracy i Sebastiana Kotowa.

czytaj więcej »»

Zapraszam na wspaniałe, nowe wydarzenie, które odbędzie się już 17.11.2015 w Warszawie. Gościem i prelegentem będzie czterokrotny olimpijczyk: Ruben Gonzalez. Ruben przedstawi swój program: Bądź nie do zatrzymania!

Sekrety sukcesu czterokrotnego olimpijczyka.

Podczas tego zabawnego, motywującego, pełnego energii wystąpienia, publiczność dowie się jak nabrać pewności siebie i pozbyć się blokującego strachu, jak odnaleźć w sobie pasję i siłę, by iść naprzód, jak uwolnić wszystkie swoje możliwości, jak zmieniać porażki w zwycięstwa oraz jak zrealizować osobiste i zawodowe ambicje.

czytaj więcej »»

Kongres GIANTS OF LIFE - Światowa premiera w Polsce!

To najbardziej energetyczna impreza tej jesieni!

Musicie tam być!!!

Na jednej scenie wystąpi 12 Gigantów Życia, ludzi, którzy swoją historią i doświadczeniem udowadniają, że w tym świecie wiele jest możliwe, także dla Ciebie, Liderów, którzy przeżyli w praktyce to o czym mówią.

A wśród nich m.in.:

Dan Millman, Garri Kasparow, Mamed Khalidov, Roman Kluska, kpt. Krzysztof Baranowski

 

czytaj więcej »»

Zakończyło się niezwykłe wydarzenie przeznaczone dla osób, które zajmują się sprzedażą lub zarządzają sprzedażą.

Wydarzenie jakiego jeszcze nie było. Na jednej scenie pojawili się najwięksi eksperci sprzedaży na świecie.

 6 października w Hotelu GROMADA 2000 osób  miało możliwość poznania sekretu skutecznej sprzedaży.

czytaj więcej »»

Zakończyło się  3-dniowe szkolenie MMI, które odbyło się w hali MT Polska w Warszawie w terminie 19 - 21.06. 2015 roku.

czytaj więcej »»

 30 kwietnia 2015 r.  na Inea Stadion Poznań odbyło się spotkanie z Nickiem Vujicicem.

Nick Vujicic to istny „Gigant Życia”, człowiek udowadniający, że nie ma barier nie do przekroczenia. Wystąpił w słynnym filmie pt. „Cyrk Motyli”, jest autorem światowego bestsellera „Bez rąk, bez nóg, bez ograniczeń”, aktywnie prowadzi ponad 36 kanałów na YouTube, ma ponad 4.000.000 fanów na FB.

czytaj więcej »»

Odkryj w sobie duszę przywódcy doskonałego i stań się jednym z najlepszych!!! Dowiedz się jak to zrobić na konferencji z samym B. Tracy’m –

SKUTECZNE PRZYWÓDZTWO w XXI WIEKU – B. TRACY 22.04.2015

odbyło się  22 kwietnia 2015 roku w Warszawie.

 

czytaj więcej »»

Anthony Robbins po raz pierwszy w Polsce!!!

Konferencja, w której głównym mówcą był  sam Anthony Robbins, którego drugie imię to motywacja odwiedził Polskę w dniach 20 – 22 Marca 2015 roku w Poznaniu!!!!

 

czytaj więcej »»

 27 września 2014 roku Stadion narodowy w Warszawie gościł światowej sławy trenera Kevina Hogana.
 

czytaj więcej »»

 2 października 2014 roku w Warszawie odbyło się rewelacyjne szkolenie pt. SUKCES = sztuka i nauka budowania relacji w pracy, biznesie i w domu.

Głównym prowadzącym był dr Robert A. Rohm, światowej sławy specjalista z zakresu komunikacji i autor przemówień, który zabawia i oświeca publiczność swoim spojrzeniem na stosunki międzyludzkie i rozwój osobisty.

czytaj więcej »»

7 października 2014 roku w Warszawie zakończyła się konferencja, w której głównym mówcą był BrianTracy - najbardziej wpływowy lider biznesu, doradca największych firm na świecie.

czytaj więcej »»

Nowe DVD kabaretu ANI MRU MRU

Nowe podwójne DVD kabaretu ANI MRU MRU pod patronatem m.in. Diament-Doradcy Finansowi sp. z o.o. dostepne od połowy kwietnia 2014 roku.
Pierwsze DVD czyli NUDA, RYTUNA, ODCINANIE KUPOWNÓW
Drugie - JAK SIĘ NIE DA , A BARDZO SIĘ CHCE... TO MOŻNA!

czytaj więcej »»

Licencja KNF dla Diamentu z dnia 21.12.2012 roku

Szanowni Państwo,
Diament-Doradcy Finansowi sp. z o.o. decyzją KNF-u z dnia 21 grudnia 2012 roku nabywa prawa do pośredniczenia w zbywaniu i odkupywaniu jednostek uczestnictwa funduszy inwestycyjnych

czytaj więcej »»

Zmiany w IKZE

Szanowni Państwo,
W związku z ogłoszeniem Ustawy z dnia 6 grudnia 2013 r. o zmianie niektórych ustaw w związku z określeniem zasad wypłaty emerytur ze środków zgromadzonych w otwartych funduszach emerytalnych (Dz. U. z 2013 r. poz. 1717) uprzejmie informujemy o zmianach w zasadach funkcjonowania Indywidualnego Konta Zabezpieczenia Emerytalnego (IKZE), które wprowadza ww. Ustawa.

Zmiany w zakresie IKZE wskazane w Ustawie wchodzą w życie z dniem 15 stycznia 2014 r.

czytaj więcej »»

Ubezpieczenia majątkowe i komunikacyjne w ofercie "Diament" - Doradcy Finansowi sp. z o.o sa dostepne już od stycznia 2013 roku. W styczniu 2013 roku dołączylismy do grona partnerów STU ERGO Hestia S.A.
Osoby zainteresowane mogą się kontaktować z biurem w Lublinie pod numerami telefonu 81 442 01 21 oraz 81 442 01 22 lub drogą elektroniczną pod adresem e-mail: biuro@diament-df.pl

czytaj więcej »»

Nasi partnerzy:

Copyrights © Diament Doradcy Finansowi - Pośrednictwo kredytowe w Lublinie 2011. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie: Freeline